Skontaktuj się z nami

Masz pytanie?

Możesz też napisać na naszych
social mediach:

Najczęściej zadawane pytania

Tajna Misja to zestaw zagadek ubranych w formę fabularnej gry do wydrukowania np. w domu. Na początku czeka na Was list ze słowem wyjaśnienia, a następnie przygodowa trasa – list za listem z łamigłówkami, dzięki którym rozwiążecie Tajną Misję!

Tajna Misja to plik pdf do druku, zawierający ok. 20-30 stron (w zależności od gry) z zagadkami. Otrzymasz ją na maila podanego podczas zamówienia.

Przy okazji i bez okazji. Na urodziny, na randkę, na godzinę wychowawczą, na integrację zespołu, z nudów, z fascynacji grami, żeby poprawić komuś humor, żeby pokazać, że rodzina to siła, kiedy na dworze pada deszcz, kiedy chcemy poczuć smak dzieciństwa… Jest całkiem sporo opcji, ponieważ nic nas nie ogranicza, a każdy powód jest dobry, aby zafundować sobie chwilę ciekawej przygody.

Przy opisie każdej Tajnej Misji znajdziecie informację, czy dana gra przeznaczona jest do domu / mieszkania czy może się odbyć w każdym pomieszczeniu (lub na dworze). Wybrane przez nas miejsca ukrycia listów w domu / mieszkaniu są uniwersalne – to znaczy, że każdy z nas ma taki sprzęt / przedmiot w domu, np. lodówka, łóżko, lustro.

Po dokonaniu zapłaty Tajna Misja automatycznie leci do Waszej skrzynki mailowej, skąd możecie pobrać ją i wydrukować. Następnie warto, abyście poświęcili 3 minuty na rzetelne przeczytanie instrukcji. Jest w niej jasno wytłumaczone “ten list połóż pod łóżkiem, ten połóż przy biurku” dzięki czemu zaoszczędzicie dużo czasu! Kiedy już rozłożycie wszystkie listy – co powinno zająć Wam ok. 5 minut – możecie zaprosić Tajnych Agentów do rozpoczęcia Misji!

Nasza wizja to przede wszystkim nauka współpracy w praktyce poprzez rozrywkę. Jest to świetny pomysł na integrację: grupy przyjaciół, rodziny, uczniów w klasie, zespołu w pracy.

W momencie, kiedy Twoja płatność zostanie potwierdzona, zostanie do Ciebie wysłany mail z grą do pobrania. Zazwyczaj trwa to od kilku do kilkunastu minut. Jeżeli w przeciągu godziny mail nie dotarł – sprawdź skrzynkę spamu. Jeżeli wciąż go nie ma – mamy zagadkę! Napisz do nas na kontakt@tajnamisja.pl.

Rozpakować go z formy zzipowanej. Wydrukować plik pdf z grą. Przeczytać instrukcję. Rozłożyć listy. Rozpocząć grę.

Tak, nie ma konieczności drukowania gry w kolorze, wydruk gry monochromatycznie nie wpłynie w żaden sposób na rozwiązania zagadek. Choć oczywiście bardziej atrakcyjna wizualnie będzie kolorowa wersja.

W naszym sklepie transakcje są obsługiwane przez system Tpay i Paypal. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do odpowiedniego serwisu, aby dokonać płatności. Możesz zapłacić także przelewem standardowym, po złożeniu zamówienia otrzymasz dane do przelewu.

Tak, w Tpay możliwe jest dokonanie płatności z każdego kraju i w każdej walucie, niezależnie od miejsca zamieszkania i rachunku bankowego.

Tak, wystawiamy. Dane do faktury możesz podać w uwagach do zamówienia (przy płatnościach) lub mailowo (kontakt@tajnamisja.pl).